Od 3. října 2016 nabízí společnost HMS Industrial Networks pod akvizicí získanou značkou eWON® také řešení pro vzdálenou správu Netbiter Remote Management. Vedle řad eWON Cosy a Flexy je řada Netbiter třetí hlavní produktovou řadou sortimentu eWON Remote Solutions.
Společnost HMS Industrial Networks nyní rozšířila řadu Anybus® CompactCom™ 40 o novou verzi, která umožňuje jakémukoliv automatizačnímu zařízení komunikovat prostřednictvím protokolu CC-Link IE Field. To znamená, že HMS nyní nabízí vestavné i samostatné komunikační brány pro jakoukoliv úlohu používající standard CC-Link, včetně protokolu průmyslového Ethernetu CC-Link IE Field.
Firma HMS Industrial Networks rozšířila řadu multiprotokolových karet IXXAT INpact o variantu PCIe mini pro optickou variantu sítě PROFINET IRT Fiber Optic.
Růst tržního podílu průmyslového Ethernetu a bezdrátových sítí akceleruje s tím, jak roste potřeba připojovat průmyslová zařízení do průmyslového internetu věcí (IIoT). To je hlavní zjištění aktuální studie společnosti HMS Industrial Networks o trhu v oblasti průmyslových komunikačních sítí. Průmyslový Ethernet má nyní 46% podíl na trhu (minulý rok: 38 %). Podíl bezdrátových sítí také rychle roste a nyní činí 6 % (minulý rok: 4 %). Dohromady mají průmyslový Ethernet a bezdrátové sítě podíl 52 %, zatímco průmyslové provozní sběrnice 48 %.
Společnost HMS Industrial Networks oznámila, že uvedla na trh knihu „Zabezpečený vzdálený přístup k průmyslovým strojům pro úplné začátečníky“ (Secure Remote Access for Industrial Machines for Dummies), speciální edici eWON®.
Společnost HMS Industrial Networks oznamuje, že uvedla na trh svoji pokročilou komunikační bránu a směrovač pro vzdálený přístup ze sítí IIoT – eWON Flexy205.
Společnost HMS Industrial Networks získala pro eWON Talk2M, svou oceňovanou cloudovou komunikační platformu, certifikát ISO 27001. ISO 27001 je mezinárodní norma, která popisuje nejlepší postupy pro systém správy zabezpečení informací ISMS (Information Security Management System).
Společnost HMS Industrial Networks provedla plnou akvizici německé firmy Beck IPC GmbH se sídlem ve Wetzlaru (Hessensko, SRN). Beck IPC je přední dodavatel techniky a řešení pro vestavné řídicí systémy a průmyslovou komunikaci M2M, včetně řešení pro průmyslový internet věcí, IIoT.
Členové platformy HMS Solution Partner Program jsou připraveni pomáhat zákazníkům měnit v aplikacích průmyslového internetu věcí (IIoT) data v hodnoty.