Southco

Přístupový hardware od firmy Southco pro domácí mazlíčky cestující první třídou

Poté, co zakladatel firmy Dog&Drive Karl-Heinz Kamlage na veterinární klinice své ženy sledoval zvířata, která se snaží vystoupit z auta nebo do něj nastoupit, rozhodl se, že spolu se svým týmem konstruktérů najde inteligentní řešení tohoto problému. Vyvinuli proto speciální schůdky pro zvířata Dog&Drive.

NSK

Ložiska NSK šetří náklady při údržbě dopravníků určených pro nakládku lodí

Když v jednom australském přístavu vyvstala potřeba vyměnit ložiska, která nesou napínací buben dopravníku, jímž se do lodí nakládá železná ruda, společnost NSK navrhla řešení s použitím soudečkových ložisek vyrobených z vlastní vysokopevnostní oceli HTF a s odnímatelným nitrilovým těsněním. Výsledkem bylo prodloužení životnosti dopravníku, což vedlo k významnému snížení ztrát způsobených prostoji.

EMCO GmbH

EMCO: MEGAMILL PŘINÁŠÍ FIRMĚ BYSTRONIC VÝRAZNÉ ZVÝŠENÍ PRODUKTIVITY

Jedním z hlavních předpokladů produktivity a připravenosti obráběcích strojů k dodání je jasně strukturovaný výrobní proces s přesně synchronizovanými výrobními kroky a spolehlivě fungujícími výrobními systémy. Tohoto cíle lze dosáhnout pouze úzkou spoluprací mezi zákazníkem a dodavatelem při řešení společných projektů. Nejinak tomu bylo i ve firmě Bystronic Laser AG ve švýcarském Niederönzu při pořizování nové výrobní linky na obrábění rámů pro laserové řezací stroje.

NSK

Výhody lineárních vedení řady NH od NSK při obrábění skla

Italský výrobce strojů na vrtání a frézování skla využívá výhody lineárních vedení řady NH od NSK. Lineární vedení NH30 (verze z korozivzdorné oceli), která nyní slouží ve vertikálním vrtacím a frézovacím stroji pro ploché skleněné výrobky, překonávají mnoho obtíží, aby poskytovala uživatelům strojů optimální výkon.

Připojte se k více než 155 000 sledujícím IMP