www.modernitovarna.com
Hanwha News

Společnost Hanwha Vision uvádí na trh RoadWatch, řešení ANPR na bázi edge, které je ideální pro městský provoz

RoadWatch je předinstalován na šesti speciálně vybraných kamerách řady X, což umožňuje rychlé a snadné nasazení s již aktivovanou licencí.

Společnost Hanwha Vision uvádí na trh RoadWatch, řešení ANPR na bázi edge, které je ideální pro městský provoz

Roadwatch je k dispozici také jako samostatná aplikace nabízející kompatibilitu s širší řadou kamer řady X. Nové řešení bylo vyvinuto ve spolupráci se společností FF Group a je dalším rozšířením řešení ANPR založených na hraně společnosti Hanwha Vision.

Ideální pro městské prostředí
Systém RoadWatch je ideální pro sledování městského provozu a pokrývá jeden jízdní pruh s rychlostí až 55 km/h a 30m infračerveným zářením. Detekce směru jízdy je u systému RoadWatch konfigurovatelná a dodává se se dvěma rozpoznávacími zónami, které lze díky jejich čtyřúhelníkovému tvaru nakonfigurovat tak, aby se vešly do většiny oblastí v rámci scény. Instalaci usnadňuje intuitivní průvodce nastavením ANPR.

Výhody ANPR na hraně
Díky analýze na hraně vyžaduje RoadWatch nižší šířku pásma ve srovnání se serverovou AI, což může mít vliv na energetickou účinnost, úsporu nákladů a udržitelnost. Snižují se také náklady na vlastnictví, protože není třeba udržovat velkou serverovnu. Protože analýza probíhá lokálně na zařízení, zpět na server se přenášejí pouze metadata, což zvyšuje kybernetickou bezpečnost, protože nelze zachytit žádná citlivá data.


Společnost Hanwha Vision uvádí na trh RoadWatch, řešení ANPR na bázi edge, které je ideální pro městský provoz

Lepší informovanost a přehled operátorů
Systém RoadWatch zobrazuje události a klíčové informace na první pohled v seznamu pro rychlou orientaci v situaci. Součástí řešení je správa seznamů, která umožňuje spouštět specifické reakce pro vozidla identifikovaná v jednotlivých seznamech. Například otevření závory, která umožní vjezd pouze vozidlům na „bílém seznamu“. Nastavení je jednoduché díky možnosti hromadného nahrávání údajů o registračních značkách. Provozovatelé mohou pomocí funkce Smart Search vyhledávat konkrétní registrační značky, včetně úplných a částečných, různých zemí a také v určitém časovém rámci.

Další poznatky lze získat prostřednictvím funkce statistiky aplikace, která může operátorům sdělit informace o nejvytíženějších denních dobách nebo dnech v týdnu. Integrace se systémem WAVE VMS je bezproblémová a umožňuje další analytické funkce a spolupráci s dalšími systémy, jako je ochrana perimetru a kontrola přístupu. Na základě identifikovaných poznávacích značek lze nastavit pravidla, která například zapnou osvětlení a vytápění budovy, když do areálu vjede vozidlo.

Aplikace Hanwha Vision a FF Group
RoadWatch je jednou z několika aplikací, které vznikly díky partnerství společností Hanwha Vision a FF Group. Uri Guterman, vedoucí oddělení produktů & marketingu společnosti Hanwha Vision Europe, vysvětluje více o výhodách tohoto partnerství a uvádí: „Společnost Hanwha Vision spolupracuje s inovativními dodavateli, aby rozšířila naše inteligentní video řešení, a FF Group je toho nejlepším příkladem. Díky specializovaným aplikacím v oblasti monitorování a řízení dopravy vedlo partnerství se skupinou FF Group k několika špičkovým aplikacím ANPR, jako je Road AI pro rozpoznávání typu, značky, modelu a barvy.“

Oleksandr Osypov, generální ředitel společnosti FF Group, řekl: „Spolupráce se společností Hanwha Vision se ukázala jako plodná, neboť vznikla silná kombinovaná nabídka, která těží ze specializovaných a vysoce kvalitních kamer společnosti Hanwha Vision a aplikací skupiny FF Group. To nám umožňuje lépe uspokojovat potřeby různých organizací a zároveň zvyšovat rozšířenost a využívání ANPR na silnicích a parkovištích.“

Další aplikací společností Hanwha Vision a FF Group, která je plánována na konec tohoto roku, bude ParkWatch, řešení ANPR založené na hraně pro kamery řady Q, které se zaměřuje na zařízení typu stop and go, jako jsou parkoviště.

www.hanwhavision.eu

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 155 000 sledujícím IMP