www.modernitovarna.com
EATON News

Eaton představuje UPS 9395X, inteligentní, prostorově úsporné UPS pro segment hyperskalárních a kolokačních datových center

Společnost Eaton, která se zabývá inteligentním řízením energie, otevřela v Helsinkách nový moderní areál, který umožní zvýšit kapacitu pro výrobu a dodávky systémů nepřerušitelného napájení (UPS), včetně svého nejnovějšího produktu Eaton 9395X.

Eaton představuje UPS 9395X, inteligentní, prostorově úsporné UPS pro segment hyperskalárních a kolokačních datových center

UPS Eaton 9395X, která se vyrábí v novém moderním areálu společnosti v Helsinkách ve Finsku, zabírá až o 30 % menší plochu než podobné UPS modely a díky měničům z karbidu křemíku poskytuje vynikající energetickou účinnost. V datovém centru umožňuje snižování emisí uhlíku, protože spotřebuje méně elektrické energie.

Díky maximálnímu jmenovitému výkonu až 1700 kVA, který bude v příštím roce dále navýšen, a výjimečné výkonové hustotě je Eaton 9395X navržen pro mimořádnou odolnost a navazuje na již tak robustní schopnosti UPS Power Xpert 9395P. Jedná se o systém vybavený technologií Eaton EnergyAware se schopností interakce se sítí, což znamená, že provozovatelé datových center mohou snížit celkové náklady na vlastnictví UPS Eaton 9395X tím, že získají příjmy prostřednictvím účasti na trhu s energií: mohou prodávat služby reagující na poptávku, které pomáhají vyvážit vysokoobnovitelnou síť.

Joel Kärkkäinen, produktový manažer pro velké třífázové UPS, Critical Power Solutions, Eaton, řekl: „Do záložního zdroje Eaton 9395X jsme navrhli měniče na bázi karbidu křemíku (SiC), takže v režimu dvojité konverze přináší na trh účinnost 97,5 %. Díky tomu, že potřebuje až o 30 % méně chlazení a zabere až o 30 % méně podlahové plochy než podobné UPS modely, ponechává tato UPS více prostoru pro IT zařízení generující zisk. Má horní výfuk, bez nutnosti zadního vývodu, což znamená další úsporu místa a také nižší náklady na instalaci.“

Snadné nasazení systému Eaton 9395X lze přičíst promyšlené konstrukci, která zahrnuje připravené podsestavy a zjednodušenou instalaci založenou na konstrukci přípojnic mezi rozváděči a samokonfigurovatelných napájecích modulech. Velké systémy lze nakonfigurovat jedním kliknutím a díky zabudovaným spolehlivým samokontrolním mechanismům není třeba provádět plánovanou údržbu, což přináší další úspory nákladů. Patentovaná technologie sdílení zátěže HotSync zvyšuje spolehlivost a zároveň eliminuje riziko selhání jednoho bodu. Zaručuje bezpečný a spolehlivý provoz UPS synchronizací paralelních napájecích modulů a UPS bez nutnosti komunikačního spojení nebo synchronizačních signálů.

UPS Eaton 9395X se dodává s analýzou celého životního cyklu a ekologickým pasem, který prokazuje její dopad na životní prostředí v dodavatelském řetězci, při výrobě a používání až do konce své životnosti. To usnadňuje její zahrnutí do výpočtů emisí uhlíku na úrovni zařízení. Tato inovativní UPS poskytuje nejvyšší úroveň udržitelnosti, bezpečnosti a spolehlivosti a pomáhá zákazníkům společnosti Eaton dosahovat svých cílů v oblasti udržitelnosti.

Stávající zákazníky a zájemce o nákup z naší řady UPS zveme k návštěvě areálu společnosti Eaton v Helsinkách, kde si mohou prohlédnout výrobu našich produktů v rámci oficiální prohlídky Eaton Power Tour. Další informace o modelu 9395X a areálu společnosti Eaton v Helsinkách naleznete zde.

www.eaton.com
 

  Vyžádejte si více informací…

LinkedIn
Pinterest

Připojte se k více než 155 000 sledujícím IMP